dimecres, 3 d’octubre de 2018

Partits del 6-7 d'octubre de 2018


Adjuntem relació de partits del cap de setmana:

06-10-2018, (Dissabte)


PRIMERA CATALANA, GRUP 2
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - BORGES BLANQUES, C. F. "A" 17:45

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
ASCO, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 18:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - JOVENTUT BISBALENCA,C.F. "A" 15:00

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - VILASECA C.F. "B" 10:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
VILADECANS U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 18:00

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - UNIO ASTORGA, C.E. "A" 12:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" 11:45

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - TANCAT, U.D. "A" 12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - PARE MANYANET, A.E. "B" 15:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 15 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - TORREFORTA, C.D.C. "A" 15:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 16 
LA RIERA, C.F. "A" -CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 13:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" -CANONJA, C.F. "A" 10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 11:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
TORREFORTA, C.D.C. "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 44
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 45
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE "E" 09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" -CANONJA, C.F. "A" 09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNIO, CF "B 12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - LA SALLE REUS, F.C. "B" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - BASE 2012 PALLARESOS CLUB "B" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - SALOU, U.D. "D" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
MONTROIG AT. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "B" 09:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 10:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 13
BASE MARC BARTRA CF "B" -CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 12:30

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL , GRUP 1
PLA URGELL, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 12:00

07-10-2018, (Diumenge)


ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
VILASECA C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
VILASECA C.F. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
TARRAGONA, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 10:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
LA FLORESTA, C.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 10:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada