dijous, 11 d’octubre de 2018

Partits del 12-13-14 d'Octubre de 2018


Adjuntem horaris dels partits del ca de setmana:

12-10-2018, (Divendres)

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 11:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 12:00

13-10-2018, (Dissabte)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - SANT ILDEFONS, U.E. "A" 18:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 19:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - LA FLORESTA, C.D. "A" 12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B" 09:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - LA SALLE REUS, F.C. "A" 15:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 14
MAS PELLICER, U.D.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" 13:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 15
BONAVISTA, C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" 12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 16
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - TARRAGONA, F.C. "B" 13:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15 C
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - LA FLORESTA, C.D. "C" 10:45

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 09:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - CANONJA, C.F. "C" 12:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 12:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" 09:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B" 09:30

14-10-2018, (Diumenge)

PRIMERA CATALANA, GRUP 2
VILADECANS U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 18:00

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
LA FLORESTA, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 16:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - SALOU, U.D. "A" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - SALOU, U.D. "B" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - ICOMAR, C.F. "A" 12:15

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 44
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "C" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 45
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "G" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" 09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - CANONJA, C.F. "B" 12:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
VILASECA C.F. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "D" 11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - LA RIERA, C.F. "A" 09:30

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL , GRUP 1
MASSALCOREIG FUTBOL CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 12:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada