dijous, 18 d’octubre de 2018

Partits del 20-21 d'Octubre de 2018

A continuació teniu la relació de partits del cap de setmana:


20-10-2018, (Dissabte)

PRIMERA CATALANA, GRUP 2
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - VILANOVA GELTRU C.F. "A" 17:45

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
LA FLORESTA, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 12:30

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B" 15:15

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - LA SALLE TARRAGONA A.F. "A" 10:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
REUS DEPORTIU, C.F. SAD "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 16:00

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - PARE MANYANET, A.E. "A" 12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - LA FLORESTA, C.D. "B" 12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
MONTROIG AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 11:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "B" 15:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - PARE MANYANET, A.E. "C" 12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 16
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 13:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 09:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41 C
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - PARE MANYANET, A.E. "B" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "E" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 11:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 45
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "D" 10:45

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B" 11:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - MONTROIG AT. "B" (retirat)

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
ICOMAR, C.F. "A" (retirat) - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - MIAMI FC "A" (retirat)

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - TARRAGONA, F.C. "A" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 13
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 17:00

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL , GRUP 1
BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 12:15

21-10-2018, (Diumenge)

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" 12:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 44
TARRAGONA, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 12:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - VILASECA C.F. "C" 10:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
TECNIFUTBOL SALOU "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B" 11:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada