diumenge, 5 de febrer de 2017

Resultats del 4-5 de Febrer de 2017


A continuació teniu la relació de marcadors dels equips federats del cap de setmana:


04-02-2017, (Dissabte) 

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIÓ CF "A" - SALOU, U.D. "A"  3-0

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
RAPITENCA, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  3-0

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - REUS DEPORTIU, C.F. "B"  0-0

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  4-1

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CORNELLA, U.D. "B" 1-0

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  1-4

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. SAD "A"  0-8

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 0-9

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - VILASECA C.F. "B"  9-0

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - MAS PELLICER, U.D.C. "D"  15-3

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 5-4

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - UNIO ASTORGA, C.E. "A"  0-1

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 1-2

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D" 7-3

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - MAS PELLICER, U.D.C. "C" 3-1

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - ALCOVER, C.E. "B" 3-3

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  0-10

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B"  7-0

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A"  2-2

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 0-1

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET, GRUP 1
FEMFUTBOL VILANOVA CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 2-4

FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" ----

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ BENJAMÍ PREBENJAMÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - SANTBOIA, F.C. "A" 20-0

05-02-2017, (Diumenge) 

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
LA FLORESTA, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 0-0

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A"  11-0

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CANONJA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  1-4

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - MAS PELLICER, U.D.C. "A"  5-1

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "E" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 6-0

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" Ajornat

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - MORELL, C.D. "B"  3-1

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada