diumenge, 12 de febrer de 2017

Marcadors del 11-12 de Febrer de 2017


A continuació teniu la relació de resultats del cap de setmana:



11-02-2017, (Dissabte)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CANONJA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 0-1

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A"  0-0

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" 3-3

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - VENDRELL C.E. "A" 8-0

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - LA SALLE REUS, F.C. "A" 2-2

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  1-2

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
MONTBLANC, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 0-8

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
MORELL, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 1-3

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A"0-2

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"  Ajornat

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  2-4

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - LA FLORESTA, C.D. "C"  1-2

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - MIAMI PLATJA CLUB ATLETIC "A" 6-1

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
RIUDOMS, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 3-1

 PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - MAS PELLICER, U.D.C. "A"  2-2

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
BONAVISTA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  0-10

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - EL CATLLAR, C.E. "A"  3-1

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - MORELL, C.D. "A" 3-7

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ BENJAMÍ PREBENJAMÍ, GRUP 1
MOLINS DE REI, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  4-5

12-02-2017, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
EL CATLLAR, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ CF "A" 1-3

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESPAÑA CANONJA, U.D. "A"  1-0

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - CANONJA, C.F. "B"  4-2

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
ESCOLA F. GAVA, C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 1-3

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - RIUDOMS, C.D. "B"  10-0

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - FC TARRACO "A"  7-4

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
RIUDOMS, C.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  3-4

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  1-3

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
MONTROIG AT. "B" (retirat) - CAMBRILS UNIO C.F. "B"

FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - VALLS AT., C.F. "A" 2-1

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada