dimecres, 8 de febrer de 2017

Partits del 11-12 de Febrer de 2017


A continuació teniu la relació d'horaris dels partits del cap de setmana:


11-02-2017, (Dissabte)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CANONJA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 19:00

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A"  12:00 

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" 13:00 

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - VENDRELL C.E. "A"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - LA SALLE REUS, F.C. "A" 12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  09:15

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
MONTBLANC, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" MPAL. MONTBLANC 11:45 

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
MORELL, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A" 10:45

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  09:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - LA FLORESTA, C.D. "C"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - MIAMI PLATJA CLUB ATLETIC "A"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
RIUDOMS, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 10:00

 PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - MAS PELLICER, U.D.C. "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
BONAVISTA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  10:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - EL CATLLAR, C.E. "A"  09:30 

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - MORELL, C.D. "A"  14:00 

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ BENJAMÍ PREBENJAMÍ, GRUP 1
MOLINS DE REI, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  10:30

12-02-2017, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
EL CATLLAR, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ CF "A" MPAL. EL CATLLAR 12:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESPAÑA CANONJA, U.D. "A"  11:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - CANONJA, C.F. "B"  09:30 

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
ESCOLA F. GAVA, C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 16:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - RIUDOMS, C.D. "B"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - FC TARRACO "A"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
RIUDOMS, C.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  10:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
MONTROIG AT. "B" (retirat) - CAMBRILS UNIO C.F. "B"

FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - VALLS AT., C.F. "A" MPAL. CAMBRILS 3 (DINS) 12:30

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada