dijous, 3 de novembre de 2016

Horaris dels partits federats del 5-6 de Novembre de 2016

Partits oficials d'aquest cap de setmana:



05-11-2016, (Dissabte)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - EBRE ESCOLA ESP.,CF "A"  15:15

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  17:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - LA SALLE REUS, F.C. "A" 12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
LA FLORESTA, C.D. "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  13:45

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. SAD "A" 12:45

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  09:40

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - SALOU, U.D. "A"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - LA FLORESTA, C.D. "D"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
LA SALLE TARRAGONA A.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  10:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "A" (retirat) - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - PARE MANYANET, A.E. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CONSTANTI, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "D" - CAMBRILS UNIO C.F. "D" 09:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - MONTBLANC, C.F. "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  09:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - MONTBLANC, C.F. "A" (retirat)

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - LA SALLE REUS, F.C. "C"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CONSTANTI, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 10:00

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET, GRUP 1
PARDINYES C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  17:00

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ BENJAMÍ PREBENJAMÍ, GRUP 1
FONTSANTA-FATJO, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 13:30

06-11-2016, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
ULLDECONA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ CF "A"  16:00 

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
MONTROIG AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - MAS PELLICER, U.D.C. "A"  12:45

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
AMPOSTA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - ALCOVER, C.E. "A"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA "A"  10:45

FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1
MORELL, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" MPAL. EL MORELL 17:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada