dijous, 24 de novembre de 2016

Partits del 26 i 27 de Novembre de 2016



Adjuntem horaris dels partits que disputaran els nostre equips federats el pròxim cap de setmana.


26-11-2016, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIÓ CF "A" - HOSPITALET DE L'INFANT, C.D. "A"  17:30

 JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - LA FLORESTA, C.D. "B" 15:30

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CONSTANTI, C.E. "A"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
UNIO ASTORGA, C.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" 16:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
RIUDOMS, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" 12:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - RAPITENCA, U.E. "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 13:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CANONJA, C.F. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5 Camp Hora Jornada Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - VILASECA C.F. "A"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  09:15

 BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - RIUDOMS, C.D. "A" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 10:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12 Camp Hora Jornada Resul.
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - MORELL, C.D. "A" 09:30

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FONTSANTA-FATJO, C.D. "B"  13:30

FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1
VILADECANS U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  11:30

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ BENJAMÍ PREBENJAMÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - ANOIA , C.E. "A"  12:00

27-11-2016, (Diumenge)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
LA FLORESTA, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  17:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - BONAVISTA, C. "A"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - FALSET ESPORTIU "A" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - EL CATLLAR, C.E. "A"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - TORREFORTA, C.D.C. "D" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
RIUDOMS, C.D. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  10:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada