dilluns, 31 d’octubre de 2016

Marcadors del 29-30 de Novembre de 2016


A continuació us adjuntem relació dels resultats dels equips federats d'aquest cap de setmana:


29-10-2016, (Dissabte) 

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIÓ CF "A" - RODA DE BARA AT. "A" 18:00 1-1

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
SANT JOAN DESPI, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  0-2

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A"  2-2

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SAN SALVADOR, U.D. "A"  0-4

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  2-5

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
BARCELONA, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  3-0

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  4-1

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 2-4

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
BARONIA D'ESCORNALBOU C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  2-4

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 2-2

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
TORREFORTA, C.D.C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  6-3

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
BASE PALLARESOS CLUB "A" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  3-0

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - BASE L'ARBOÇ,CF. "A"  5-4

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - FALSET ESPORTIU "A" 1-1

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
LES BORGES DEL CAMP, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 2-8

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
LA SALLE TARRAGONA A.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 1-1

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - LA SALLE REUS, F.C. "A" 4-2

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
LA SALLE REUS, F.C. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  0-6

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" 6-4

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - MOLINS DE REI, C.F. "A" 3-1

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ BENJAMÍ PREBENJAMÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - SANTFELIUENC, F.C. "A"  11-3

 30-10-2016, (Diumenge) 

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B" 1-5

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" 3-3

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" 10:45 1-1

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" 3-2

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "C"  2-2

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A"  3-3

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
E.F.B.S. COSTA DAURADA "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  0-3

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - LA SALLE TARRAGONA A.F. "A"  1-1

FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - ATLETIC PRAT DELTA C.F. "A"  1-4

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada