dimarts, 18 d’octubre de 2016

Partits dels equips federats del 22-23 d'Octubre de 2016


Adjuntem relació dels partits dels equips federats d'aquest cap de setmana. Desitjar molta sort a tots i AMUNT CAMBRILS UNIÓ!!!

22-10-2016, (Dissabte) 

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
MORELL, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 19:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"  12:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
LA SALLE REUS, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  13:15

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - PARE MANYANET, A.E. "A" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - MORELL, C.D. "B" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
FC TARRACO "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 10:45

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  09:15

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - BONAVISTA, C. "A" 10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 9:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - MONTROIG AT. "B"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D" 12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - LA FLORESTA, C.D. "D"  12:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
UNIO ASTORGA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A" 10:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - FALSET ESPORTIU "B" (Retirat)

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - VILASECA C.F. "B" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 10:45

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET, GRUP 1
MARTORELL C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  12:00

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ BENJAMÍ PREBENJAMÍ, GRUP 1 
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 10:00


23-10-2016, (Diumenge) 

SEGONA CATALANA, GRUP 6
LA CAVA, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ CF "A"  17:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA F.TARREGA, C.E. "A" 11:45

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 16:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CANONJA, C.F. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  17:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - E.F. OLESA 87, C "A" 10:45

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
RIUDOMS, C.D. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" MPAL. RIUDOMS 10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "C"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
REUS DEPORTIU, C.F. SAD "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  10:30

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada