dilluns, 8 de desembre de 2014

Partits del cap de setmana del 13-14 de Desembre de 2014


Adjuntem horaris dels partits dels equips federats per aquest cap de setmana (informació de la web de la Federació Catalana de Futbol). Trobareu els partits ordenats per competició.

TERCERA CATALANA, GRUP 2

14-12-2014,  (Domingo)
Hora

CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A"   -   MAS PELLICER, U.D.C. "A"
  11:45 


PREFERENT JUVENILS, GRUP 1

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   LA CAVA, C.D. "A"
  17:45 


JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

TORREFORTA, C.D.C. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"
  18:00 


CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

PARE MANYANET, A.E. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"
  12:30 


CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B"   -   MONTROIG AT. "A"
  11:30 


INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

VILASECA C.F. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"
  10:45 


INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   -   PARE MANYANET, A.E. "A"
  09:30 


INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "B"   -   UNIO ASTORGA, C.E. "C"
  11:30 


ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"
  10:30 


ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C"
  12:00 


ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIO C.F. "C"   -   LA SALLE REUS, F.C. "A"
  09:30 


ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

LA SALLE REUS, F.C. "B"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"
  09:15 


ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37

14-12-2014,  (Domingo)
Hora

CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"   -   SALOU, U.D. "B"
  12:00 


PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5

14-12-2014,  (Domingo)
Hora

ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"
  10:30 


BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIO, CF "B"   -   PARE MANYANET, A.E. "A"
  10:45 


BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19

14-12-2014,  (Domingo)
Hora

BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"
  10:00 


BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D"   -   ACADEMIA TECNIFUTBOL "A"    



BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

BONAVISTA, C. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E"
  10:45 


BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22

14-12-2014,  (Domingo)
Hora

CANONJA, C.F. "C"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"
  10:00 


BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 23

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"   -   Descansa



PREBENJAMÍ 7, GRUP 9

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

ASCÓ, F.C. "A"   -   CAMBRILS UNIO C.E. "A"
  11:45 


PREBENJAMÍ 7, GRUP 10

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIO C.E. "B"   -   RIUDOMS, C.D. "A"
  09:30 


PREBENJAMÍ 7, GRUP 11

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   -   CAMP CLAR, AT. "A"
  12:00 


PREBENJAMÍ 7, GRUP 12

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

MORELL, C.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"
  10:00 


PREBENJAMÍ 7, GRUP 13

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

ICOMAR, C.F. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"
  10:00 


SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 1

13-12-2014,  (Sábado)
Hora

ODENA,C.E. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"
  14:15 

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada