dijous, 23 de novembre de 2017

Partits del 25-26 de Novembre de 2017



A continuació teniu la relació de partits d'aquest cap de setmana:

25-11-2017, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - JESUS CATALONIA, C.F. "A"  16:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - CANONJA, C.F. "A"  18:15

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
UNIO ASTORGA, C.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" 12:40

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
TORREFORTA, C.D.C. "A" (retirat) - CAMBRILS UNIO C.F. "C"

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - Descansa

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D"  13:20

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
PARE MANYANET, A.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  09:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - REUS DEPORTIU, C.F. "B"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
MONTBLANC, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 11:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - ALCOVER, C.E. "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - RIUDOMS, C.D. "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  13:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - PONTS CLUB ESPORTIU "A"  12:15

26-11-2017, (Diumenge)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CORNELLA, U.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  16:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - VILASECA C.F. "B"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
LA FLORESTA, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  13:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - LA FLORESTA, C.D. "B"  12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - REUS DEPORTIU, C.F. SAD "B"  09:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
LA FLORESTA, C.D. "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  11:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - VILASECA C.F. "B"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - EL CATLLAR, C.E. "A"  09:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
TARRAGONA, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  12:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
TANCAT, U.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - Descansa

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A"  11:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
RIUDOMS, C.D. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "B" 12:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  18:15

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada