dimecres, 1 de novembre de 2017

Horaris de partits del 4-5 de Novembre de 2017


A continuació teniu la relació de partits que disputaran els nostres equips aquest cap de setmana:

04-11-2017, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
VENDRELL C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A" 18:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  15:15

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  20:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
REUS DEPORTIU, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 15:15

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" (retirat)

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB "A"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
UNIO ASTORGA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  11:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  11:45 

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - ICOMAR, C.F. "A"  12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:15

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  17:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
PARE MANYANET, A.E. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - LA SALLE TARRAGONA A.F. "A"  09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  11:15 

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  09:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - CONSTANTI, C.E. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
PARE MANYANET, A.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
VILASECA C.F. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  09:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
SALOU, U.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  09:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - SAN SALVADOR, U.D. "A"  09:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. "A"  10:45

05-11-2017, (Diumenge)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CFJ MOLLERUSSA "A"  11:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - CUSA-LA GRANJA, U.D. "A"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - BASE 2012 PALLARESOS CLUB "B"  10:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - SALOU, U.D. "A"  10:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - PALLEJA, C.F. "B"  12:00

FEMENI 7 TARRAGONA, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FC TARRACO "A"  12:30

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada