dijous, 23 de març de 2017

Partits del 25-26 de Març de 2017


Us adjuntem horaris del cap de setmana. Recordar-vos que la nit de dissabte a diumenge hi haurà canvi de l'hora, important pels equips que juguen en diumenge.


25-03-2017, (Dissabte) 

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - BORDETA DE LLEIDA, U.E. "B"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
BONAVISTA, C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 12:30

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
LA FLORESTA, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  14:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B"  12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
BASE L'ARBOÇ,CF. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
FALSET ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - ALCOVER, C.E. "A"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
EL CATLLAR, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  15:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - CANONJA, C.F. "C"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" 10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  09:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
UNIO ASTORGA, C.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "D" 09:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - VILASECA C.F. "B" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - CE TECNIFUTBOL SALOU "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - ALCOVER, C.E. "A"  12:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - PARE MANYANET, A.E. "C" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
LA FLORESTA, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  11:00

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET, GRUP 1
BASE MARC BARTRA CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  16:00

26-03-2017, (Diumenge) 

SEGONA CATALANA, GRUP 6
RODA DE BARA AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ CF "A"  17:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
POBLA MAFUMET, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  11:30

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  12:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - UNIO ASTORGA, C.E. "B"  09:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B"  12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - LA FLORESTA, C.D. "B"  09:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
TORREFORTA, C.D.C. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A" (retirat) - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"

FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - VILADECANS U.D. "A" 10:00

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ BENJAMÍ PREBENJAMÍ, GRUP 1
JOVENTUT BISBALENCA,C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  17:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada