dimarts, 7 de març de 2017

Partits del 11-12 de Març de 2017


Relació de partits del cap de setmana:

11-03-2017, (Dissabte) 


PREFERENT JUVENILS, GRUP 1 
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SANT JOAN DESPI, U.E. "A" 17:45

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13 
SAN SALVADOR, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9 
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - FALSET ESPORTIU "A"  10:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
LA SALLE REUS, F.C. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 16:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1 
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - BARCELONA, F.C. "B"  12:15

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4 
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37 
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - CUSA-LA GRANJA, U.D. "B" (retirat)

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41 
LA FLORESTA, C.D. "E" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  10:15

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4 
CAMBRILS UNIO, CF "B" - BASE PALLARESOS CLUB "A" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
FALSET ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D" 11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20 
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "B"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - E.F.B.S. COSTA DAURADA "C" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - LA SALLE TARRAGONA A.F. "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9 
LA SALLE REUS, F.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  09:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10 
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - LA SALLE REUS, F.C. "B" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11 
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - TORREFORTA, C.D.C. "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12 
LA SALLE TARRAGONA A.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  12:45

FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - BASE MARC BARTRA CF "A" 12:30

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ BENJAMÍ PREBENJAMÍ, GRUP 1 
SANTFELIUENC, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  10:30

12-03-2017, (Diumenge) 

SEGONA CATALANA, GRUP 6 
BATEA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ CF "A" 17:30

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10 
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  16:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  15:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11 
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - VILASECA C.F. "A"  11:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14 
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38 
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - BARONIA D'ESCORNALBOU C.F. "A"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39 
VILASECA C.F. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  10:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5 
BASE L'ARBOÇ,CF. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  10:39

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET, GRUP 1
MOLINS DE REI, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 10:30

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada