diumenge, 29 de gener de 2017

Resultats del 28-29 de Gener de 2017


A continuació teniu els marcadors de partits d'aquest cap de setmana:



28-01-2017, (Dissabte) 

SEGONA CATALANA, GRUP 6
REDDIS, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ CF "A"  1-2

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - TORREDEMBARRA, U.D. "A"  1-1

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  0-3

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" ----

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
E.F.B.S. COSTA DAURADA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  0-3

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A"  Suspès

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" -----

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - RIUDOMS, C.D. "A"  6-0

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "D" 7-1

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "C"  7-0

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - LA FLORESTA, C.D. "A"  5-3

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 3-3

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B" 1-4

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
FALSET ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 6-5

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
MORELL, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10-1

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 12-1

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  0-1

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - SALOU, U.D. "B"  6-1

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
VILASECA C.F. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  2-1

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - Descansa

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ BENJAMÍ PREBENJAMÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - VILADECANS U.D. "A" 2-8

29-01-2017, (Diumenge) 

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "A" 1-3

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - BASE PALLARESOS CLUB "A"0-7

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - TORTOSA, C.D. "A"  4-0

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
LA FLORESTA, C.D. "G" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  0-4

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 5-2

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - VILASECA C.F. "D" 1-4

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" 2-4

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  2-7

FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "A" 5-1

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada