diumenge, 22 de gener de 2017

Marcadors del 21-22 de Gener de 2017


A continuació teniu la relació de resultats del cap de setmana:

21-01-2017, (Dissabte) 

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIÓ CF "A" - VALLS U.E. "A"  0-1

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 3-2

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
TANCAT, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 1-5

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SALOU, U.D. "A"  3-0

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - RIUDOMS, C.D. "A" 3-1

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 1-1

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
RIUDOMS, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" 3-1

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CANONJA, C.F. "A" 4-3

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 0-7

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
MONTROIG AT. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  2-5

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - UNIO ASTORGA, C.E. "C"  2-2

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "B" 1-2

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
SALOU, U.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  0-4

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  6-3

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 0-4

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - CANONJA, C.F. "B"  3-1

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
MAS PELLICER, U.D.C. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "D" 0-5

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F" 4-1

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - MONTBRIO, C.E. "A" 7-1

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B" 5-2

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A" (Retirat)

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET, GRUP 1
TANCAT, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  11-1

22-01-2017, (Diumenge) 

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 1-1

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - LA FLORESTA, C.D. "B"  0-2

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
REUS DEPORTIU, C.F. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B" 4-2

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - MIAMI PLATJA CLUB ATLETIC "B"  8-0

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - VILASECA C.F. "C"  4-2

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
ICOMAR, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  2-3

FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1
ANOIA , C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  3-7

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ BENJAMÍ PREBENJAMÍ, GRUP 1
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 5-2

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada