dimarts, 21 d’abril de 2015

Resultats del cap de setmana del 18-19 d'Abril de 2015

A continuació podeu consultar els resultats del cap de setmana dels equips federats.

Benjamí B. Foto: Didac Rofes
18-04-2015, (Sábado)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" 0 - 1

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 0 - 4

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 3 - 0

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B" - RIUDOMS, C.D. "A" 3 - 2

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 0 - 6

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" - MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" 1 - 3

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 2 - 4

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - ESCOLA F. PLA DE SANTA MARIA "A" 12 - 0

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - UNIO ASTORGA, C.E. "D" 5 - 4

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36
UNIO ASTORGA, C.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" 3 - 3

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 4 - 7

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B" 7 - 3

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 2 - 9

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D" - L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A" 7 - 2

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
BASE CAMP CLAR CLUB DE FUTBOL "B" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E" 6 - 1

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 1 - 6

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.E. "A" 0 - 8

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.E. "B" - MONTBLANC, C.F. "A" 2 - 1

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A" 2 - 3

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CUSA-LA GRANJA, U.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" 3 - 1

PREBENJAMÍ 7, GRUP 13
TORREFORTA, C.D.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 8 - 3

19-04-2015, (Domingo)

TERCERA CATALANA, GRUP 2
CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A" - FALSET ESPORTIU "A" 2 - 0

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "B" - BONAVISTA, C. "A" 14 - 0

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F" 1 - 4

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 23
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - CUSA-LA GRANJA, U.D. "C" 0 - 4

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada