dimarts, 7 d’abril de 2015

Partits del cap de setmana del 11-12 d'Abril

Després d'aquest dies diferents de Setmana Santa, on hem tingut molta activitat amb els diferents torneigs, torna la competició oficial. A continuació teniu una relació dels partits del cap de setmana.

Aleví B, campió del Torneig Costa Daurada.



11-04-2015, (Sábado)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - VENDRELL C.E. "A"  17:30

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" 15:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
MONTROIG AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B"  11:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" 11:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
RIUDOMS, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" 12:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - LA FLORESTA, C.D. "B" 12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" - LA SALLE REUS, F.C. "B" 13:15

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
SALOU, U.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  10:15

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - VENDRELL C.E. "A" 10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNIO, CF "B" 10:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - ALCOVER, C.E. "A" 12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "C" - CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D" 11:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E" - AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "B" 12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - LA SALLE TARRAGONA ASSOC F. "B" 13:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 23
MORELL, C.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 11:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.E. "A" - MIAMI PLATJA CLUB ATLETIC "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" - CAMBRILS UNIO C.E. "B" 12:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "B" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - Descansa

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - ODENA,C.E. "A" 17:30


12-04-2015, (Domingo)

TERCERA CATALANA, GRUP 2
INTERNACIONAL DE REUS C.F. "A" (Retirat)- CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A"

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
ESCOLA F. GAVA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 16:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
MAS PELLICER, U.D.C. "B" - CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "B" 10:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
LA FLORESTA, C.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35
LA SALLE REUS, F.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
LA FLORESTA, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" 09:45

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada