dimecres, 15 de gener de 2020

Partits del 18-19 de gener de 2020


Adjuntem horaris dels partits del cap de setmana:

18-01-2020, (Dissabte)


PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
ATLETIC SANT JUST . F. C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  16:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  16:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - RAPITENCA, U.E. "B" 18:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  16:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - PARE MANYANET, A.E. "A"  12:45

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - MAS PELLICER, U.D.C. "B"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - SANTES CREUS CLUB ESP. "D"  09:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 16
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - SAN SALVADOR, U.D. "A"  09:15

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 10:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B" 10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
RIUDOMS, C.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
ICOMAR, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 44
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - SAN SALVADOR, U.D. "A"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
RIUDOMS, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 12:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  09:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D"  09:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL "A"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - MAS PELLICER, U.D.C. "B" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 10:00

FEMENI 7 TARRAGONA, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - BELLVEI, AT. "A" 16:00

19-01-2020, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
PERELLO, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  16:30

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - PARE MANYANET, A.E. "A" 12:00

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CANONJA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 16:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B"  12:30

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 18:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 17
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "D" 12:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  11:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - RAPITENCA, U.E. "A" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - PARE MANYANET, A.E. "C" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 23
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - SAN SALVADOR, U.D. "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
LA SALLE REUS, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 11:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" 10:45

FEMENÍ CADET , GRUP 2
MONTBLANC, CLUB FUTBOL "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  19:00

Cap comentari:

Publica un comentari