divendres, 8 de novembre de 2019

Partits del 9-10 de Novembre de 2019


Adjuntem partits d'aquest pròxim cap de setmana:

09-11-2019, (Dissabte)


SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - ULLDECONA, C.F. "A" 17:45

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 17:30

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - ESPAÑA CANONJA, U.D. "A" 15:15

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B" 12:00

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
PARE MANYANET, A.E. "A" (retirat) - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - LA SALLE REUS, F.C. "B" 15:30

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - MAS PELLICER, U.D.C. "A" 12:50

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - PARE MANYANET, A.E. "B" 12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A" (retirat)

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 16
TORREDEMBARRA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 17
RAMON SICART, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 10:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "C" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - MONTROIG AT. "B" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 44
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - TORREFORTA, C.D.C. "D" 10:45

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
LA RIERA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - MAS PELLICER, U.D.C. "A" 09:30


BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
BASE L'ARBOÇ,CF. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
MONTROIG AT. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" 10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - CANONJA, C.F. "D" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 23
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 10:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT. "A" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
VENDRELL C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" 10:20

FEMENÍ CADET , GRUP 2
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - CASTELLDEFELS, U.E. "A" 16:00

10-11-2019, (Diumenge)

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - CORNELLA, U.D. SAD "B" 12:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 09:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - LA RIERA, C.F. "A" 11:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - VILASECA C.F. "B" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
FC TARRACO "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 10:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - ICOMAR, C.F. "A" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - ALCOVER, C.E. "A" 09:30

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada