dijous, 21 de març de 2019

Partits del 23-24 de març del 2019

Us adjuntem horaris dels partits del pròxim cap de setmana:

23-03-2019, (Dissabte)

PRIMERA CATALANA, GRUP 2
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - SANT ILDEFONS, U.E. "A" 17:45

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - PARE MANYANET, A.E. "A" 15:15

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - MONTROIG AT. "A" 12:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
MARIANAO POBLET UD "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 18:00

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 19:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 13:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - E.F.B.S. COSTA DAURADA "A" 12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - MAS PELLICER, U.D.C. "C" (retirat)

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
BASE MARC BARTRA CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 10:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - FALSET ESPORTIU "A" 10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - LA RIERA, C.F. "B" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - MONTBLANC, C.F. "A" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 45
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "D" 10:45

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
TECNIFUTBOL TARRAGONA , CE. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 13:15

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
TORREFORTA, C.D.C. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. SAD "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B" 11:40

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - VILASECA C.F. "C" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 13
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 11:15

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL , GRUP 1
AEM, S.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 11:30


24-03-2019, (Diumenge)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 16:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "A" 12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 16
VENDRELL C.E. "B" (retirat) - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 09:15

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 44
VILASECA C.F. "E" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 10:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - BASE MARC BARTRA CF "A" 10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "D" 12:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - TORREFORTA, C.D.C. "A" 10:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada