dijous, 21 de febrer de 2019

Partits del 23-24 de febrer de 2019


Adjuntem horaris dels partits del proper cap de setmana:

23-02-2019, (Dissabte)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 15:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
MAS IGLESIAS DE REUS CE. - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 16:00

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 15:45

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 14
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" 16:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 15
PARE MANYANET, A.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" 13:40

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" 09:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C" 12:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 44
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - TARRAGONA, F.C. "B" (retirat)

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 45
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
VILASECA C.F. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - ICOMAR, C.F. "A" (retirat)

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
MIAMI FC "A" (retirat) - CAMBRILS UNIO C.F. "A"

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - CE TECNIFUTBOL SALOU "A" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" 11:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
TARRAGONA, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 12:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "C" 10:45

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL , GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP. "B" 12:30
 
24-02-2019, (Diumenge)

PRIMERA CATALANA, GRUP 2
BORGES BLANQUES, C. F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 17:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - LA FLORESTA, C.D. "A" 11:45

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. SAD "A" 12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" 09:15

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
LA FLORESTA, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 13:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - MONTROIG AT. "A" 09:15

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 16
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C" 12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - TORREFORTA, C.D.C. "A" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "E" 10:45

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - TORREFORTA, C.D.C. "A" 09:15

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" 11:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" 11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
MONTROIG AT. "B" (retirat) - CAMBRILS UNIO C.F. "D"

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada