dijous, 17 de gener de 2019

Partits del 19-20 de Gener de 2019



Us adjuntem horaris dels partits del pròxim cap de setmana


19-01-2019, (Dissabte)

PRIMERA CATALANA, GRUP 2 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - RAPITENCA, U.E. "A" 17:45

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1 
VILANOVA GELTRU C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 18:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - BARCELONA, F.C. "B" 12:30

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13 
TANCAT, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10 
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "B" 12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 14 
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - VILASECA C.F. "A" 12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 15 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE "B" 15:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 16 
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 12:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4 
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 11:15

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14 
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A" 09:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15 
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - BASE L'ARBOÇ,CF. "A" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41 
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - MAS PELLICER, U.D.C. "D" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "C" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43 
SALOU, U.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 44
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - BONAVISTA, C. "B" (retirat)


PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5 
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 12:15

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4 
CAMBRILS UNIO, CF "B" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20 
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "C" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9 
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - Descansa

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10 
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B" 09:15 

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11 
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12 
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - FC TARRACO "A" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 13 
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 12:00
 

20-01-2019, (Diumenge)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
LA SALLE REUS, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 13:15 

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - PARE MANYANET, A.E. "B" 12:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15 
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 13:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - PARE MANYANET, A.E. "A" 12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 45
CANONJA, C.F. "F" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" 11:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5 
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B" 10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "E" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 11:00
 

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL , GRUP 1 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - PARDINYES C.F. "A" 10:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada