dimecres, 28 de novembre de 2018

Partits del 1-2 de desembre de 2018


Partits del cap de setmana:

01-12-2018, (Dissabte)


PRIMERA CATALANA, GRUP 2
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - ANDORRA, F.C. "A" 17:45

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 17:30

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - POBLA MAFUMET, C.F. "A" 15:15

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - CASTELLDEFELS, U.E. "A" 11:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
ALTAFULLA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A" 15:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - SALOU, U.D. "B" 12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - LA FLORESTA, C.D. "B" 10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - CANONJA, C.F. "B" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
MAS PELLICER, U.D.C. "E" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
BONAVISTA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 10:15

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 44
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - COMAR, C.F. "B" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 45
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "C" 09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - LA FLORESTA, C.D. "B" 09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - JOVENTUT BISBALENCA C.F. "A" 12:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9 C
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - LA SALLE REUS, F.C. "A" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B" 16:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - CANONJA, C.F. "B" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 13
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 11:00

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL , GRUP 1
SOSES FEMENI CLUB DE FUTBOL "A." - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 17:00

02-12-2018, (Diumenge)

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
MONTBLANC, CLUB FUTBOL "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 16:30

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 18:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - MAS PELLICER, U.D.C. "A" 10:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C" 12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 16
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 16:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
TORTOSA, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" 09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - ALCOVER, C.E. "B" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CANONJA, C.F. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 10:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada