divendres, 16 de març de 2018

Partits del 17-18 de Març de 2018


Adjuntem horaris dels partits del cap de setmana

17-03-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - ULLDECONA, C.F. "A"  16:30 

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CFJ MOLLERUSSA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  14:00

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
MONTBLANC, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  18:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B"  10:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D"  12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A"  09:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  11:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 09:15

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - LA FLORESTA, C.D. "E"   09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CANONJA, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - MIAMI PLATJA CLUB ATLETIC "A"  09:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - RIUDOMS, C.D. "B"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
E.F.B.S. COSTA DAURADA "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  09:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - VILASECA C.F. "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CANONJA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  09:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - ALCOVER, C.E. "B" 10:45

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5 
PONTS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  11:00

18-03-2018, (Diumenge)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
FALSET ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ICOMAR, C.F. "A"  11:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SEGRE, AT. "A"  10:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
TANCAT, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" 10:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - CAMP CLAR, AT. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
ICOMAR, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  10:30

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
PALLEJA, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  12:15

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada