divendres, 23 de febrer de 2018

Partits del 24-25 de Febrer de 2018


A continuació teniu la relació de partits del cap de setmana:

24-02-2018, (Dissabte)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESPAÑA CANONJA, U.D. "A"  15:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A"  09:30

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SEGRE, AT. "A"  12:00 18

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  10:40

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - FALSET ESPORTIU "A"  12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - RAPITENCA, U.E. "A" 10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - Descansa

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  09:15

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - RAPITENCA, U.E. "A" 10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  10:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - LA SALLE REUS, F.C. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
FALSET ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E"  10:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - TORREFORTA, C.D.C. "C" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - LA SALLE REUS, F.C. "A"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  09:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  10:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
REUS DEPORTIU, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  10:00

25-02-2018, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  12:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ASCO, F.C. "A"  11:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  10:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
SALOU, U.D. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  10:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" 12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "C" 10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
TARRAGONA, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  10:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - ICOMAR, C.F. "A"  10:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - LA SALLE TARRAGONA A.F. "A"  09:15

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT "A" 11:45

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada