dimecres, 18 d’octubre de 2017

Partits de lliga del 21-22 d'Octubre de 2017


A continuació us adjuntem horaris dels partits que disputaran els nostres equips federats:

21-10-2017, (Dissabte)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 18:00

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 16:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
VILADECANS U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  17:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - BARCELONA, F.C. "B"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 15:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A" 12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
BASE L'ARBOÇ,CF. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  09:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
ALCOVER, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "C"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "A" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - FALSET ESPORTIU "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - MAS PELLICER, U.D.C. "B"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  11:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - VILASECA C.F. "C" 09:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" 10:45

22-10-2017, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
ULLDECONA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  17:15

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - RAPITENCA, U.E. "A"  11:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - SALOU, U.D. "B"  09:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
SAN SALVADOR, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
ALCOVER, C.E. "B" (retirat)- CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - TARRAGONA, F.C. "B"  10:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
MORELL, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
TARRAGONA, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  12:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A" 09:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - CUNIT, C.F. "A"  12:00

FEMENI 7 TARRAGONA, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - ICOMAR, C.F. "A" 10:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada