dimarts, 25 d’abril de 2017

Partits del 29-30 d'Abril de 2017


Us adjuntem horaris dels partits dels equips federats del pròxim cap de setmana.



29-04-2017, (Dissabte)
 

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CUBELLES, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  16:00

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CANONJA, C.F. "A"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" 13:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - UNIO ASTORGA, C.E. "B" 12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
TANCAT, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:15

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
ICOMAR, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
UNIO ASTORGA, C.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
PARE MANYANET, A.E. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - BONAVISTA, C. "A"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "D"  10:45

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  13:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
MONTROIG AT. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D" 10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "C"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - CANONJA, C.F. "D"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. "A"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - CE TECNIFUTBOL SALOU "A"  09:30

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET, GRUP 1
SANTFELIUENC, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 20:00

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ BENJAMÍ PREBENJAMÍ, GRUP 1
PALLEJA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  10:30

30-04-2017, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
HOSPITALET DE L'INFANT, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ CF "A"  17:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SANT ILDEFONS, U.E. "A" 11:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A"  09:15

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - PARE MANYANET, A.E. "A" 11:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" 09:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - CANONJA, C.F. "C" 09:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
MAS PELLICER, U.D.C. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  09:15

FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - ESPLUGUENC, F.A. "A" 13:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada