divendres, 11 de març de 2016

Partits del cap de setmana (12-13 de Març de 2016)


Horaris dels equips federats per aquest cap de setmana:

12-03-2016, (Dissabte) 

TERCERA CATALANA, GRUP 2
CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A" - VILAFORTUNY, ASS.ESPORT. "A" 17:45

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
MORELL, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 18:30

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"  10:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - LA SALLE REUS, F.C. "A" 12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
UNIO ASTORGA, C.E. "E" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  11:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - PARE MANYANET, A.E. "A"   09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - TANCAT, U.D. "A"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
BARONIA D'ESCORNALBOU C.F. "A" - CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D" 11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E" - ACADEMIA TECNIFUTBOL "A"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 24
ESCOLA F. PLA DE SANTA MARIA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  12:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
ASCÓ, F.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.E. "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" - Descansa

13-03-2016, (Diumenge) 

LLIGA NACIONAL JUVENIL, GRUP 7È
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - EUROPA, C.E. "A"  11:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 8
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B" - Falset Esportiu "A"  12:15

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
Descansa - CAMBRILS UNIO C.F. "C"

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - CORNELLA, U.D. "C"  10:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" 10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - MAS PELLICER, U.D.C. "C"  09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  09:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CUSA-LA GRANJA, U.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 23
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - LA FLORESTA, C.D. "D" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.E. "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" 11:30

FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1
 MAS CATARRO, CF.B. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 11:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 1
VILADECANS U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  10:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada