dijous, 7 de gener de 2016

Horaris del 9-10 de gener de 2016


Després d'aquest dies de festes, tornen les lligues regulars. Us adjuntem horaris d'aquest cap de setmana:



09-01-2016, (Dissabte) 

TERCERA CATALANA, GRUP 2
CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A" - BONAVISTA, C. "A" 17:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CONSTANTI, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 12:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
TORREDEMBARRA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" 13:15

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - BARONIA D'ESCORNALBOU C.F. "A" 12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" 10:10

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "C" 12:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "B" 10:45 

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E"  10:30 

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 23
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - BASE PALLARESOS CLUB "B"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 24
BASE L'ARBOÇ,CF. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  10:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
MAS PELLICER, U.D.C. "C" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" - AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "A"  09:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - TANCAT, U.D. "B" 12:00



12 - 10-01-2016, (Diumenge)

LLIGA NACIONAL JUVENIL, GRUP 7È
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - MOLLET U.E.,CF. "A" 11:45

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
TANCAT, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 13:00

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 16:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 8

CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B" 09:45

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - VILADECANS U.D. "A" 10:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - UNIO ASTORGA, C.E. "A" 10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - SALOU, U.D. "A" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CANONJA, C.F. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.E. "A" 10:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.E. "B" - MONTBRIO, C.E. "A" 09:30

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada