dijous, 10 de desembre de 2015

Horaris del cap del 12-13 de Desembre de 2015


A continuació teniu els horaris del partits dels equips que competeixen en lligues de la Federació Catalana per aquest cap de setmana. 

12-12-2015, (Dissabte) 

TERCERA CATALANA, GRUP 2
CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A" - MONTROIG AT. "A" 17:45

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"  16:45

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 14:45

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - BARCELONA, F.C. "B" 11:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 13:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
EBRE ESCOLA ESP.,CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 13:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "D" 12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" 11:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - SALOU, U.D. "B"  09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
VENDRELL C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  11:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B" MPAL. 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D" - FALSET ESPORTIU "A"  13:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
MONTBLANC, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E" 11:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 23
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "A" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
RIUDOMS, C.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.E. "A" 12:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.E. "B" - RIUDOMS, C.D. "B" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
ALCOVER, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" 10:30

FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1
SANT SADURNI, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 13:00

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 1
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 11:00

13-12-2015, (Diumenge) 

LLIGA NACIONAL JUVENIL, GRUP 7È
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - CORNELLA, U.D. "B"  11:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 8
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B" - MONTROIG AT. "A" 12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 12:15

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" 10:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - VILASECA C.F. "A" 09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
CANONJA, C.F. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - TORREFORTA, C.D.C. "B" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
ACADEMIA TECNIFUTBOL "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 24
TORREDEMBARRA, U.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  13:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" - TORREFORTA, C.D.C. "A"  09:30

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada