dimarts, 3 de novembre de 2015

Resultats del cap de setmana del 30 Oct - 1 Nov 2015


Aquí teniu la relació dels resultats dels equips federats del cap de setmana 


TERCERA CATALANA, GRUP 2 
 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A"  2 - 5 

LLIGA NACIONAL JUVENIL, GRUP 7È 
PRAT, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 0 - 2 

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - MORELL, C.D. "A" 3 - 2 

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A"  2 - 1 

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1 
CORNELLA, U.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  6 - 1 

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13 CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" 3 - 1 

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11 CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" 0 - 2 

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A"  0 - 5 

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36 
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" 5 - 4 

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37 
UNIO ASTORGA, C.E. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  7 - 3 

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - VILASECA C.F. "A" 2 - 2 

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIO, CF "B" 5 - 6 

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5 
TANCAT, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 3 - 2 

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19 
CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D" - BARONIA D'ESCORNALBOU C.F. "A" 10 - 1 

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - CUSA-LA GRANJA, U.D. "B" 2 - 1 

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 23 
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 1 - 8

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - ESCOLA F. PLA DE SANTA MARIA "A" 2 - 8 

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9 
CAMBRILS UNIO C.E. "A" - ASCÓ, F.C. "A" 9 - 1

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10 
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.E. "B"  0 - 5

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A" 0 - 4 

FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1 
REUS DEPORTIU, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  0 - 10 

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 8 
LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B" 3 - 12 

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" C 2 - 2 

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 1 - 1 

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35 
LA SALLE REUS, F.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 3 - 3 

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 11 - 1

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada