divendres, 8 de maig de 2015

Horaris del cap de setmana del 9-10 de Maig de 2015

Horaris del cap de setmana dels equips federats.

Prebenjamí C



09-05-2015, (Sábado)

TERCERA CATALANA, GRUP 2
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A" 18:15

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 15:30

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - RIUDOMS, C.D. "A" 15:30

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" 12:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - TORREFORTA, C.D.C. "A"  10:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
LA SALLE REUS, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" 13:15

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
MONTBLANC, U.E. "A" - CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "B" 10:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" 10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
TORREDEMBARRA, U.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 11:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
REUS DEPORTIU, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 09:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B" 12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D" - MAS PELLICER, U.D.C. "B"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 23
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ESCOLA F. PLA DE SANTA MARIA "A" 12:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.E. "A" - MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
MAS PELLICER, U.D.C. "B" - CAMBRILS UNIO C.E. "B" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" 09:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" - CANONJA, C.F. "A"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D" 13:15

10-05-2015, (Domingo)

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
Descansa - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "B" - CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D" 09:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "C" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E" E 10:30

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada