dimarts, 3 de març de 2015

Horaris cap de setmana del 7-8 de Març de 2015

A continuació podeu consultar els horaris dels equips federats. Aquesta informació la trobareu ordenada per categoria.
 Infantil B. Foto: Santiago Vallina




TERCERA CATALANA, GRUP 2

08-03-2015,  (Domingo)
Hora

ALCOVER, C.E. "A"   -   CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A"    
  16:30 


PREFERENT JUVENILS, GRUP 1

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

REUS DEPORTIU, C.F. "B"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"    
  16:00 


JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10

08-03-2015,  (Domingo)
Hora

CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A"    
  10:00 


CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   TANCAT, U.D. "A"    
  11:00 


CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

ALCOVER, C.E. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B"    
  12:00 


INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13

08-03-2015,  (Domingo)
Hora

CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B"    
  10:00 


INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"    
  12:30 


INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

LA SALLE REUS, F.C. "B"   -   CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "B"    
  13:40 


ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   MAS PELLICER, U.D.C. "A"    
  12:00 


ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"    
  10:00 


ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

PARE MANYANET, A.E. "B"   -   CAMBRILS UNIO C.F. "C"    
  11:15 


ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"   -   RIUDOMS, C.D. "B"    
  12:00 


ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "D"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"    
  11:45 


PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A"    
  10:00 


BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4

08-03-2015,  (Domingo)
Hora

SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"   -   CAMBRILS UNIO, CF "B"    
  10:00 


BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"   -   LA SELVA DEL CAMP, F.C. "B"    
  10:45 


BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

SALOU, U.D. "A"   -   CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D"    
  10:15 


BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E"   -   SALOU, U.D. "B"    
  12:00 


BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"   -   ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "D"    
  09:30 


BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 23

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "D"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"    
  12:30 


PREBENJAMÍ 7, GRUP 9

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIO C.E. "A"   -   MAS PELLICER, U.D.C. "A"    
  09:30 


PREBENJAMÍ 7, GRUP 10

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

UNIO ASTORGA, C.E. "A"   -   CAMBRILS UNIO C.E. "B"    
  11:00 


PREBENJAMÍ 7, GRUP 11

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   -   VILASECA C.F. "A"    
  09:30 


PREBENJAMÍ 7, GRUP 12

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "C"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"    
  10:00 


PREBENJAMÍ 7, GRUP 13

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"   -   ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B"    
  10:45 


SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 1

07-03-2015,  (Sábado)
Hora

CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   SUBURENSE, C.F. "A"    
  12:00 

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada